Napiště nám, těšíme se na vaše příspěvky

Pochvala za besídku

(Vacková, 18. 5. 2015 20:48)

Moc krásná besídka Sluníček pro maminky, velká pochvala pro paní učitelky! Kdo má zájem, může vzhlédnout zde:

Zpívání u vánočního stromku 2014

(J.V., 18. 12. 2014 19:35)

Chtěla bych reagovat na vánoční zpívání u stromečku. Myslím si, že kdyby děti měly ve svých třídách klasickou vánoční besídku s programem, kde se svým rodičům mohou pochlubit, jak krásně se svými p.učitelkami nacvičily koledy, bylo by to mnohem, mnohem hezčí a mělo by to opravdu vánoční kouzlo.
To co jsme zažili letos by se spíš dalo vyjádřit jako neorganizovaný chaos, kdy všichni ve tmě stáli v jednom chumlu a nikdo nic z toho neměl.
Ani organizaci učitelek jsem neshledala žádnou, velké děti stály před malými a rodiče lační fotografií svých potomků, byli naštvaní a zklamaní.
Tuto akci hodnotím jako hodně nepovedenou.

(Kristýnka Barthová, 18. 6. 2013 13:16)

Moc děkujeme za příjemně strávené dny ve školce u Koťátek s paní učitelkou Míšou a Jiřinkou. A také za velkou vstřícnost ohledně náboženského přesvědčení. Kristýnka s maminkou

(Eriček Gabor, 22. 9. 2010 17:47)

Na školku vzpomínám rád,na kamarady a taky na paní učitelku Nikolu,posílám velký Ahooooj